Регистрация в гладиаторах
Рейтинги онлайн игры Гладиаторы Рима

Переделочка)


Tornado Fighter [31] Tornado Fighter - 13.01.2009 в 14:57 0 0
Критовики vs Смешеры Я бачив дивний сон. Немов передо мною Безмірна, та пуста, і дика площина, І я, у чорних обладунках, стою Під Колізея височенною стіною, А далі тисячі таких самих, як я. У кождого чоло життя і жаль порили, І в оці кожного горить пекельний жар, І руки в кожного мечі, мов гадь, обвили, І щити кожного списи ворожі вкрили, Бо давить жага бою всіх, як той тягар. У кождого в руках тяжкий залізний молот, І голос сильний нам згори, як грім, гримить: "У бій, раби! Нехай ні жар, ні холод Не спинить вас! Зносіть і труд, і спрагу, й голод, Бо вам призначено один одного вбить." І всі ми, як один, підняли вгору руки, І тисячі мечів назустріч нам пішло, І в тисячні боки розприскалися штуки Та відривки щитів; ми з силою розпуки Раз по раз гримали о кам'яне чоло. Мов водопаду рев - то битви гук кривавий, Так наші молоти гриміли раз у раз; І п'ядь за п'ядею ми місця здобували; Хоч не одного вороги там клали, Ми далі йшли, ніщо не спинювало нас. Та слави людської зовсім ми не бажали, Бо не герої ми і не богатирі. Ні, ми невольники, хоч добровільно взяли У руки зброю. Арени ми рабами стали: В шаленій і несамовитій грі. by Ivan Franko "Kamenyari"
КоОрДиНаТоР [28] КоОрДиНаТоР - 01.02.2009 в 08:15 0 0
Последователь Теллус Hotrew [32] Hotrew - 07.03.2009 в 20:45 0 0
кул, сам сочинял?
джок8 [33] джок8 - 02.04.2009 в 16:52 0 0

Авторизируйтесь в игре, чтобы добавлять сообщения.